معافیت مالیاتی در موسسات آموزشی پزشکی

تالار پرسش و پاسخدسته بندی: معافیت‌های مالیاتیمعافیت مالیاتی در موسسات آموزشی پزشکی
میلاد سلمانی پرسیده شده در 1 ماه پیش

سلام وقت بخیر استاد، استاد موسسه ما در رابطه با کارهای آموزش به پرستار و بیمار، تولید محتوا در رابطه با آموزش سلامت و... هست. چطور میتوانیم معاف از مالیات باشیم؟ آیا راهی وجود دارد؟ ممنون میشم راهنمایی بکنید

سوالات مرتبط

1 پاسخ
حسابنو عضو سایت 4 هفته قبل پاسخ داده شده
سلام،‌ اگر مجوز فعالیت آموزشی از سازمان فنی حرفه‌ای دریافت کنید می‌توانید بابت فعالیت‌های آموزشی از معافیت بند ل ماده 139 استفاده کنید
دکمه بازگشت به بالا