نرخ صفر مالیات تهیه کنندگان سینما در بند ل ماده ۱۳۹

تالار پرسش و پاسخدسته بندی: معافیت‌های مالیاتینرخ صفر مالیات تهیه کنندگان سینما در بند ل ماده ۱۳۹
محمد احمدی پرسیده شده در 2 ماه پیش
سلام
با توجه به احکام مالیاتی قانون بودجه سال ۱۴۰۰ ، آیا از معافیت نرخ صفر می توان برای فعالیتهای فرهنگی هنری استفاده کرد ؟
چون در قانون بودجه ۱۴۰۰ برای این موضوع سقف تعیین شده
۲۰۰ میلیون و الباقی به نرخ ماده ۱۳۱ محاسبه می شود

1 پاسخ
علی رهنما 2 ماه قبل پاسخ داده شده
برای معافیت فعالیتهای فرهنگی که مجوز دارندشرط داشتن دفاتر و اسناد عنوان شده است ولی واقعا نمیدونم تاچه حد اجرا میشود

دکمه بازگشت به بالا