هزینه‌های بدون پرداخت در معاملات فصلی بیاید؟

تالار پرسش و پاسخدسته بندی: معاملات فصلی ماده 169هزینه‌های بدون پرداخت در معاملات فصلی بیاید؟
محسن رامندی پرسیده شده در 1 ماه پیش
سلام آیا هزینه ها حتما باید پرداخت شده باشد تا بتوانیم در صورت معاملات فصلی و اظهارنامه ارزش افزوده رد کنییم؟
سوالات مرتبط

1 پاسخ
حسین میرزاتقی 1 ماه قبل پاسخ داده شده
سلام،نخیر شما بر اساس فاکتورهای موجود باید در گزارشات فصلی و اظهارنامه ارزش افزوده موارد خرید و فروش را وارد نمایید.
دکمه بازگشت به بالا