معافیت مالیاتی بازنشستگان، مجدد مشغول به کار

تالار پرسش و پاسخدسته بندی: بیمه تامین اجتماعیمعافیت مالیاتی بازنشستگان، مجدد مشغول به کار
خانم نظری پرسیده شده در 10 ماه پیش

با سلام استخدام بازنشسته آموزش و پرورش در شرکت خصوصی مشمول معافیت ماده ۸۴ خواهد بود؟ و از لحاظ حسابرسی بیمه  آیا مشمول کسر حق بیمه خواهد شد و در حسابرسی بیمه به چه صورت است؟

سوالات مرتبط

1 پاسخ
بهترین پاسخ
علی رهنما 10 ماه قبل پاسخ داده شده
اگر بازنشسته دولتی استخدام شود حقوق ایشان دچار مشکل میشود اگر میخواهید فردی با این مشخصات استخدام کنید قرارداد مشاوره یا حق الزحمه ببندید .سعی کنید نظر شعبه تامین اجتماعی خود را جویا شوید که مشمول بیمه و ماده ۳۸ نشود و حالت تک نفره تلقی شود ..مالیات هم از ماده ۱۸۶ بدون لحاظ معافیت عمل کنید
دکمه بازگشت به بالا

تخفیف ویژه روز پدر

برای 4 دوره پرمخاطب سایت حسابنو

تخفیف روز پدر