گزارشات فصلی در صنف طلافروشان

تالار پرسش و پاسخدسته بندی: معاملات فصلی ماده 169گزارشات فصلی در صنف طلافروشان
محمد پرسیده شده در 9 ماه پیش
آیا طلافروشان الزامی به ارسال گزارش معاملات فصلی دارند؟
سوالات مرتبط

1 پاسخ
بهترین پاسخ
karami 9 ماه قبل پاسخ داده شده
سلام ، اگر طلا فروشی به صورت شخص حقیقی فعالیت میکنید و اگر جزو گروه اول مشاغل هستید بله باید ارسال کنید اگر جزو مشاغل گروه دوم یا سوم هستید خیر الزامی ندارید برای آگاهی از گروه بندی مشاغل میتونید آیین نامه اجرایی ماده ۹۵ و اصلاحیه آن را مطالعه بفرمایید    
دکمه بازگشت به بالا