پيش فاكتور ملاك ثبت در سامانه خريد و فروش فصلی است؟

تالار پرسش و پاسخدسته بندی: معاملات فصلی ماده 169پيش فاكتور ملاك ثبت در سامانه خريد و فروش فصلی است؟
كاظم پرسیده شده در 4 هفته پیش

سلام پيش فاكتور ميتواند ملاك ثبت در سامانه خريد و فروش فصلي قرار گيرد؟

سوالات مرتبط

1 پاسخ
حسین میرزاتقی 3 هفته قبل پاسخ داده شده
سلام.خیر پیش فاکتور نباید در گزارشات فصلی ثبت شود و هر زمان و در هر فصلی که فاکتور صادر شود باید در گزارشات اعلام شود.
دکمه بازگشت به بالا